Dopasowanie zasłon do pozycji słońca

18_rollerOdpowiednio zaprogramowany system FIBARO wpuści do domu dokładnie tyle słońca, ile potrzebujesz. W chłodniejszych okresach, za dnia, zaprosi słońce do wnętrza i zatrzyma ciepło na noc. Latem zamieni zasłony w skuteczną tarczę przed upałem.

W naszej ofercie:

Rolety materiałowe to niezastąpione narzędzie ochrony przeciwsłonecznej wnętrz. Bogata oferta kilkunastu kolekcji tkanin sprawia, że rolety te znajdą zastosowanie w każdym pomieszczeniu – jako uzupełnienie zasłon lub samodzielny element architektoniczny.

Roleta rzymska sprawdza się idealnie w pomieszczeniach mieszkalnych i biurach. To eleganckie rozwiązanie umożliwia urzeczywistnienie pomysłów w wielu wariantach dekoracyjnych w zależności od wybranej kolekcji tkanin.

Zastosowanie karniszy elektrycznych jest zróżnicowane. W hotelach, salach konferencyjnych i apartamentach elektrycznie sterowane kurtyny staja sie standardem.

Żaluzje poziome 50mm stanowią plastyczny element zaciemnienia okna dzięki bogatej palecie kolorystycznej lamel wykonanych z drewna lub aluminium.

Roleta plisowana sprawdza się idealnie we wszystkich rodzajach pomieszczeń. Pozwala na regulację dopływu światła zarówno od dołu jak i od góry. Dodatkowo innowacyjna konstrukcja systemu pozwala na zastosowanie w miejscach dotychczas nieosiągalnych dla pozostałych elektrycznych osłon wewnętrznych – w oknach o kształcie trójkąta, rombu, oknach dachowych, ogrodach zimowych.

Panele japońskie to nowoczesny sposób na dekorację okna i ochronę przed słońcem. Proste ekrany materiału i wielobiegowa elektryczną szyną aluminiową to połączenie funkcjonalności i elegancji.