Na dobry początek

cena promocyjna 1700 zł

FIBARO Sstarter-kittarter Kit jest wszystkim czego potrzebujesz, aby odkryć nową jakość życia. Sprawdź niekończące się możliwości personalizacji; system sam dostosuje się do Twoich potrzeb oraz preferencji Twojej rodziny. FIBARO Starter Kit to doskonały początek do tego, aby zacząć oszczędzać czas i pieniądze. Dodatkowo, dzięki możliwości zdalnego sterowania, system pozwala na kontrolowanie domu z każdego zakątka świata!

 

CZYM JEST STARTER KIT?

FIBARO Starter Kit to prosty sposób, aby poznać zalety automatyki domowej. Pięć inteligentnych urządzeń, wraz z centralką Home Center Lite, otworzy przed Tobą zupełnie nowe możliwości. Instalacja jest prosta i szybka, nie wymaga żadnych remontów ani zmian w strukturze budynku. Urządzenia są gotowe to użycia w kilka minut, a ich wyjątkowy, organiczny design wzbogaci każde wnętrze.

FIBARO Starter Kit umożliwia wprowadzenie podstawowych energooszczędnych rozwiązań w Twoim domu. Dzięki temu nie tylko obniżysz rachunki, ale również zadbasz o środowisko naturalne. Home Center Lite pozwala tworzyć przejrzyste statystyki zużycia energii i zlokalizować urządzenia, które pobierają najwięcej prądu. Teraz analiza comiesięcznych rachunków staje się dziecinnie prosta i więcej pieniędzy zostaje w Twoim portfelu.

 

CO ZNAJDĘ W PUDEŁKU STARTER KIT?

 

hc_lite_ 6-rgb_blue 3_800x800_d
HOME CENTER LITE
Home Center Lite to niezwykle kompaktowa centralka działająca w zasięgu sieci Z-Wave, która zarządza Systemem FIBARO. Urządzenie wyposażone zostało w nowoczesny system tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych z chmury. System zapewnia komfort i bezpieczeństwo dla Ciebie i Twojej rodziny.
MOTION SENSOR
Najmniejszy na świecie inteligentny mutisensor, działający w bezprzewodowej sieci Z-Wave zaprojektowanej specjalnie dla automatyki budynkowej. W urządzenie wbudowane są 4 czujniki: ruchu, temperatury, natężenia światła oraz akcelerometr, który mierzy wielkość przyspieszenia.
SMOKE SENSOR
Niezawodne urządzenie wykrywające nawet najmniejszą ilość dymu, działające na zasadzie Plug & Play. W sytuacji zagrożenia system wykorzysta podłączone urządzenia, samodzielnie podejmując działania mające na celu ochronę Twojej rodziny oraz ograniczenie strat materialnych.
3_5000x5000_d door 3a-rgb_color-800
FLOOD SENSOR
Niesamowicie funkcjonalny czujnik zalania, działający na zasadzie Plug & Play. Urządzenie poinformuje Cię o każdym, nawet najmniejszym wycieku wody. Dzięki niewielkim rozmiarom urządzenia, Flood Sensor może być umieszczony nawet w trudnodostępnych miejscach.
DOOR/WINDOW SENSOR
Bezprzewodowy, zasilany bateryjnie, magnetyczny czujnik otwarcia. Wykorzystywany jest on między innymi w: oknach, drzwiach, roletach i bramach garażowych. Urządzenie to umożliwia tworzenie zaawansowanych scen, a także integrację z systemami bezpieczeństwa oraz monitoringu Twojego domu.
WALL PLUG
Inteligentny, zdalnie sterowany włącznik sprzętów elektrycznych z funkcją pomiaru zużywanej energii. To praktyczne i intuicyjne urządzenie ma formę przejściówki, która daje możliwość kontrolowania innych urządzeń i może być podłączone do każdego gniazdka elektrycznego.