Centrala Home Center 2


hc2_02aCentrala Home Center 2 jest urządzeniem elektronicznym, przeznaczonym do sterowania i zarządzania Systemem FIBARO. Home Center 2 komunikuje się z elektronicznymi komponentami Systemu FIBARO (np. czujnikami, ściemniaczami, sterownikami rolet i innymi) rozmieszczonymi w domu, używając komunikacji bezprzewodowej.

 

Centrala HC Lite
hc_lite_02

HC Lite to nieduże urządzenie z ogromnym potencjałem. Niesamowicie szybka i skuteczna, a przy tym przystępna cenowo. Możesz sterować swoim domem z każdego zakątka świata za pomocą telefonu komórkowego lub tabletu. Zacznij budować swój świat wokół przyjemności i udogodnień opartych na innowacjach.

Najbardziej wysublimowane urządzenie FIBARO Wall Plug

wallplug_box_02_blue2

FIBARO Wall Plug jest najbardziej wysublimowanym, zdalnie sterowanym, ultra plug & play, inteligentnym włącznikiem sprzętów elektrycznych z funkcją pomiaru zużytej energii. Te niezwykle funkcjonalne urządzenie w formie przejściówki podłączanej bezpośrednio do dowolnego gniazda zasilającego, znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie chcemy w wygodny i bezobsługowy sposób zdalnie zarządzać urządzeniami elektrycznymi.

Obejrzyj prezentację produktu plik PDF

 

Multisensor FIBARO Motion Sensor

right-side_2

Idąc z duchem czasu, stworzyliśmy inteligentne dzieło sztuki, które łączy w sobie cztery użyteczne funkcje. To niewielkich rozmiarów urządzenie poza detekcją ruchu, przekazuje również informacje o aktualnej temperaturze, natężeniu światła a za sprawą wbudowanego akcelerometru o zmianie swojego położenia oraz na przykład trzęsieniu ziemi. FIBARO Motion Sensor pozwoli Ci poszerzać komfort Twojej rzeczywistości.
Zaprojektuj sceny, zapomnij o niepożądanych sytuacjach i ciesz się luksusem bezpieczeństwa.

Obejrzyj prezentację produktu plik PDF

 

Czujnik kontaktronowy Fibaro Door/Window Sensor

dw_box_09_fgk-101

Zadaniem modułu jest sprawdzanie stanu otwarcia/zamknięcia dowolnego okna lub drzwi. Dodatkowo moduł Door/Windows Sensor można wykorzystać jako czujnik alarmowy nieautoryzowanego wtargnięcia.

Obejrzyj prezentację produktu plik PDF

 

Najpiękniejszy, funkcjonalny, czujnik zalania, jaki kiedykolwiek powstał – FIBARO Flood Sensor

flood_sensor_right

FIBARO Flood Sensor to niesamowicie funkcjonalny czujnik zalania o futurystycznym wzornictwie, kompaktowych rozmiarach oraz szerokim wachlarzu dodatkowych funkcji. To niezwykłe urządzenie potrafi stać na straży bezpieczeństwa Twojej rodziny i Twojego domu. Dzięki zaawansowanej technologii i precyzji, poinformuje Cię o grożącym Ci zalaniu oraz gwałtownych skokach i spadkach temperatur. Przy tym jest całkowicie bezobsługowy i nie wymaga specjalistycznego montażu.

Obejrzyj prezentację produktu plik PDF

 

Bardzo mała obudowa – FIBARO Smoke Sensor

smoke_box_03

FIBARO Smoke Sensor to najprawdopodobniej najmniejszy bezprzewodowy czujnik dymu na świecie. Zaawansowana technologia produkcji pozwoliła na kilkukrotne zminimalizowanie elementów czujnika, co sprawiło, że sensor Fibaro jest najbardziej nowoczesnym urządzeniem tego typu dostępnym na światowym rynku, stawiając naszą firmę na pozycji lidera w produkcji bezprzewodowych sensorów dymu.

Obejrzyj prezentację produktu plik PDF

Oświetlenie dostosowane do potrzeb – FIBARO DIMMER 2

dimmer2_right

Nasz system zadba o piękne oświetlenie, które racjonalnie wykorzystuje energię. Dostosuje natężenie światła do warunków, ograniczy iluminację do tych części budynku, w których poruszają się ludzie, i wyłączy ją lub zredukuje do minimum, gdy domownicy pójdą spać.

Obejrzyj prezentację produktu plik PDF

Kreator dobrego nastroju – FIBARO RGBW Controller

rgbwa

RGBW Controller to jedyny na świecie zaawansowany, bezprzewodowy sterownik do obsługi czterokolorowych taśm LED, wykorzystywanych w aranżacji wnętrz. Prócz tradycyjnych kanałów RGB obsługuje także czwarty kanał, światła białego, dla uzyskania palety barw poszerzonej o całą gamę kolorów pastelowych.

Obejrzyj prezentację produktu plik PDF

Dopasowanie zasłon do pozycji słońca – FIBARO Roller Shutter 2

roller2_right

Odpowiednio zaprogramowany system FIBARO wpuści do domu dokładnie tyle słońca, ile potrzebujesz. W chłodniejszych okresach, za dnia, zaprosi słońce do wnętrza i zatrzyma ciepło na noc. Latem zamieni zasłony w skuteczną tarczę przed upałem.

Obejrzyj prezentację produktu plik PDF

 

Single & Double Switch 2

3-4_modules

Moduły umożliwiające sterowanie sprzętami typu włącz/wyłącz, np. oświetleniem, klimatyzatorami, pompami ciepła, piecami, systemami podlewania, a także sterowanie gniazdkami elektrycznymi − zarządzanie sprzętami AGD, TV, itd.